Gavekort
Log In to Billetlugen

Kursus i Hurtiglæsning



Event text

Sadly this information does not exist in your language.






Event dates and locations

Time & date Title Venue Promoter Price incl. ticket fee
09:30
Saturday, 19/09/09
Kursus i Hurtiglæsning
Støberihallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 18/10/09
Kursus i Hurtiglæsning
Støberihallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 21/11/09
Kursus i Hurtiglæsning
Støberihallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 05/12/09
Kursus i Hurtiglæsning
Støberihallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 10/01/10
Kursus i Hurtiglæsning
Støberihallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 06/02/10
Kursus i Hurtiglæsning
Kulturhuset Indre By Mød..., Kulturhuset Indre By
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 13/03/10
Kursus i Hurtiglæsning
Kulturhuset Indre By Mød..., Kulturhuset Indre By
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 18/04/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 08/05/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 06/06/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 29/08/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 11/09/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 09/10/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 14/11/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 05/12/10
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 29/01/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk

+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 06/03/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 02/04/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 08/05/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 27/08/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 18/09/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 08/10/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 13/11/11
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 28/01/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 18/03/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 21/04/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 13/05/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
609.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 01/09/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 30/09/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 27/10/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Sunday, 18/11/12
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 02/02/13
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 02/03/13
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 06/04/13
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee
09:30
Saturday, 04/05/13
Kursus i Hurtiglæsning
Mødelokalet på 1. sal, Bülowsvej-Hallen
Storkøbenhavn
brughjernen.dk
519.00 - 1019.00 DKK
+ card fee and possible
delivery fee

comments





Billetlugen A/S
Mosedalvej 14
København Ø 2100 Denmark